Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Ковельчани отримали подарунки від благодійників з міста-партнера Вальсроде

Ковельчани отримали подарунки від благодійників з міста-партнера Вальсроде

Різдво, Новий рік – час для добрих справ. Ні пандемія, ні тисяча кілометрів не можуть їм перешкодити.

У ці передноворічні дні голова благодійної організації  «Допомога дітям Ковеля» Міхаель Хааке разом зі своїми однодумцями з міста Вальсроде подбали про сюрпризи для своїх підопічних. Вони не змогли приїхати особисто, тому цю приємну місію   доручили ковельчанкам Любові Семенюк і Тетяні Пановій, які впродовж багатьох років супроводжують групу юних ковельчан у Німеччину. 
 
Святкові набори отримали мешканці стаціонарного відділення, люди, які перебувають у хоспісі, діти обласного центру соціально-психологічної реабілітації, представники ГО “Реабілітаційний центр”. Загалом роздано 160 презентів.
Крім того, 100 листів передали юним ковельчанам від їх друзів з Німеччини, родин, де вони раніше відпочивали на літніх канікулах. І це ще не повний перелік усього хорошого, що вдалось зробити пану Міхаелю.

«Хто б міг подумати, що  ми знову не святкуватимемо Різдво так, як ми багато років це робили. Дуже важко не мати змоги обійняти наших діток та друзів. Це вже було нашою традицією - 1 січня їхати в Ковель», - написав Міхаель Хааке у своєму листі до міського голови Ігоря Чайки.- Незліченно багато чудових годин ми провели в Ковелі. Особливо усвідомлюю цінність цього всього тоді, коли не маю такої можливості».
 
До слова, нещодавно у Ковель надійшов гуманітарний вантаж, який був зібраний благодійниками з Німеччини. Речі  працівники територіального центру соціального обслуговування роздали людям, які потребують підтримки і допомоги.
 
Ігор Чайка подякував Міхаелю та його команді за добрі справи, чуйність і милосердя,  їх великі серця, наповнені любов’ю.

Хочеться, аби таких прекрасних людей було якомога більше. Нехай їх добро повертається їм сторицею.


Читайте також:

04 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти