Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Заяви учасників бойових дій розглянула комісія з розподілу земельних ділянок

Заяви учасників бойових дій розглянула комісія з розподілу земельних ділянок

Під головуванням першого заступника міського голови Тараса Яковлева відбулось засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та членами сімей загиблих учасників АТО/ООС для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. 
У ході роботи вдруге розглянули звернення депутата міської ради Галини Стасюк  щодо внесення змін в Регламент в частині підтримки та стимулювання діючих військовослужбовців, які 5 і більше років перебувають на службі в Збройних Силах України та не менше 6 місяців у зоні проведення АТО/ООС. З цього приводу присутні вирішили організувати окрему зустріч із  військовослужбовцями, представниками спілок АТО/ООС та владою.  
 
Задоволено заяви кількох громадян щодо включення до відповідних реєстрів. 
 
Переведено в позачерговий єдиний  реєстр учасників АТО ковельчанина, який отримав інвалідність  під час бойових дій. 
 
Погоджено заяву з надання  дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на землях батьків на вулиці Весела.
 
Вирішено призупинити розгляд звернень щодо виділення ділянок сільськогосподарського призначення, вільних від прав третіх осіб, до затвердження Комплексного плану просторового розвитку Ковельської територіальної громади.
 
До порядку денного було включено питання про внесення змін до Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд». Йдеться про відсоткове співвідношення при наданні земельних ділянок. Проте, враховуючи відсутність кількох членів комісії, його розгляд перенесли.
 
 
Відділ земельних ресурсів
 
 

Читайте також:

04 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти