Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковельській громаді планують збільшити одноразову допомогу контрактникам

У Ковельській громаді планують збільшити одноразову допомогу контрактникам

Обранці громади продовжують готуватись до сесії. Учора під головуванням Світлани Верчук відбулось засідання постійної комісії  з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії.
Одне з питань порядку денного  стосувалося внесення змін до рішення міської ради “Про затвердження Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги мешканцям Ковельської  територіальної громади”.  
Крім цього, йшлося про  збільшення одноразової матеріальної допомоги особам, які прийняті  на військову службу за контрактом в Збройні Сили України. Документом передбачається, що з січня 2022 року вона зросте на дві тисячі. Тобто, буде складати сім тисяч, а не п’ять, як було раніше. 
 
Начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль каже, що з цього приводу неодноразово надходили звернення від громадських організацій. То ж вона сподівається, що на сесії, що відбудеться 27 січня, депутати  підтримають цей проєкт рішення. 
 
 

Читайте також:

21 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти