Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі буде впроваджено єдину систему моніторингу руху міського транспорту

У Ковелі буде впроваджено єдину систему моніторингу руху міського транспорту

У Ковелі буде впроваджено єдину систему диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування. Це дозволить забезпечити належну організацію, управління, контроль за його рухом. На думку фахівців, завдяки системі буде надходити достовірна інформація про роботу перевізників.

Цю послугу, згідно конкурсу, надаватиме ТОВ «Дозор Україна». Підприємство уже працює на цьому ринку з 2012 року. Зокрема, вони займались встановленням та супроводжують GPS-моніторинг у містах: Коростень, Житомир, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Біла Церква, Чернігів та Миргород.

Крім того, ТОВ «Дозор Україна» запропонувало інвестиційну пропозицію на суму 110 тис. грн, а саме – встановлення автоматизованих табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту на двох автобусних зупинках.

Є світова практика - у великих містах системи GPS-моніторингу, які встановлені у міському транспорті, дають достовірну інформацію пасажирам на зупинках, про місце знаходження і точний час прибуття. Що підвищує рівень обслуговування клієнтів.

Подібну послугу найближчим часом отримають ковельчани.

Відділ економічного розвитку
та торгівлі
 

Читайте також:

03 листопада 2017
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти